O společnosti


Firma MARATEX s.r.o. vznikla k 1.1.2012 jako nástupce a pokračovatel ve výrobě bytového textilu, kdy jediným majitelem a jednatelem se stal Libor Trávníček, který v tomto oboru podnikal již více než 15 let jako fyzická osoba.

MARATEX převzal veškeré aktivity tak, aby se firma ještě více rozvíjela a přinášela na český a slovenský trh stále lepší a kvalitnější výrobky.

Kromě výroby a šití bytového textilu dodáváme rovněž pro ostatní výrobce a šicí dílny bavlněnou metráž, na kterou vlastníme ATEST Zdravotního ústavu Ostrava.

Pracujeme na nových a kvalitních strojích značek JUKI a SIRUBA, zaměstnáváme kvalifikované pracovníky ve výrobě a na ostatních pozicích.

Při distribuci výrobků spolupracujeme s přepravní společností PPL a větší objemy zakázek řešíme vlastní dopravou.

Zásobujeme a dodáváme naše povlečení do desítek internetových obchodů, spolupracujeme s distributory bytového textilu v ČR a SR, šijeme zakázkové věci pro ubytovací zařízení, školství, zdravotnictví.


KATEGORIE

KONTAKT

Vojanova 946
Frýdek - Místek
73801

+420603521743
info@maratex.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.